Het team

Over ons > Het team >
CEO

Ron Wessels

 

Tel.  +31 114 311000

Email:  rwessels@interjute.nl

Business Development Manager

 

Robin van Hal

 

 

Tel. +31 114 387213

Email:  rvhal@interjute.nl

 

Sales and Technical Manager

Henk van Prooije

 

Tel. +31 114 387231

Email:  hvprooije@interjute.nl

 

Sales Manager

 

Sabrina de Waal

 

Tel. +31 114 387218

Email: sdwaal@interjute.nl

 

Backoffice

 

 

Marcel de Bruin

Execution Manager

 

Claudine Cappendijk

 

 

Monique Vanhijfte

 

 

Annick der Weduwe

 

 

 

Tel. +31 114 397203

Email:  mdbruin@interjute.nl

 

Tel. +31 114 382214

Email:  purchase@interjute.nl

 

Tel. +31 114 387205

Email:  purchase@interjute.nl

 

Tel. +31 114 387204

Email:  backoffice@interjute.nl

Logistics

 

 

Annick der Weduwe

 

 

Karin Verstraeten

 

 

Tel  +31 114 387204

Email:  logistics@interjute.nl

 

Tel. +31 114 387201

Email:  logistics@interjute.nl

Finance and Administration

 

Jack Lauwers

 

 

Tel. +31 114 387212

Email: jlauwers@interjute.nl

Secretary

Karin Verstraeten

Tel. +31 114 387201

Email: kverstraeten@interjute.nl

 

Vul hier uw gegevens in, en wij contacteren u zo snel mogelijk.

* Verplichte velden
Deze website wil gebruik maken van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren.
Gelieve aan te geven of u deze cookies al dan niet wenst te aanvaarden.
Meer informatie